טיפול בגלי הלם

טויל מדיקל סנטר

פתרונות מתקדמים לבעיות אורתופדיות ללא ניתוח

טיפול גלי הלם

גלי הלם אמתיים מהווים פתרון לבעיות כרוניות של הסתיידויות ושינויים ניווניים במפרקים וברקמה. לדוגמה מרפק טניס, הסתיידויות בכתף וכתף קפואה, דרבן בכף הרגל, דלקת בגיד אכילס, טריגר פינגר ועוד. מדובר בטיפול שזכה להצלחה גדולה לא רק בקרב ספורטאים אלא גם בקרב אנשים הסובלים מבעיות שגורמות לשינויים ניווניים כמו דלקות מפרקים ודלקות ברקמה כתוצאה ממחלה, פציעה או גיל מתקדם. אחוזי ההצלחה של הטיפול הם גבוהים מאד כיוון שתוקף את הבעיה עצמה הגורמת לכאב, מפרקת את ההסתיידויות ומסייעת בחידוש של הרקמה. הטיפול חיצוני, ללא קרינה, מספק תוצאות תוך זמן קצר ומונע אלפי פעולות פולשניות וניתוחים אורתופדים בשנה.

המלצות הרופאים

פרופ' רפאל חירותי

מומחה לרפואה פיזיקלית ושיקום

מי שמחפש פתרון יעיל לבעיות גב ודיסק, רוצה להימנע מניתוח או לפחות לדחות אותו- אני ממליץ

פרופ' רפי קרסו

מומחה בנוירולוגיה וטיפול בכאב

הטיפול הייחודי והיעיל של ד"ר טויל הביא לתוצאות מצוינות ובתוך זמן קצר הוא החזיר אותי לתפקוד מלא

שימו לב! גלי הלם אמתיים לעומת חיקויים בשוק
לעתים קרובות מגיעים אנשים שאומרים שהתנסו בטיפול בגלי הלם לבעיות של הסתיידויות והטיפול לא עזר. זאת מפני שרוב המכונים מוכרים טיפולים אחרים כמו גלים רדיאלים או גלי קול כטיפול בגלי הלם. המטופל הממוצע אינו יודע את ההבדלים בטיפול ובציוד. פעילות זו היא הונאת הציבור כיוון שגלי הלם אמתיים הם היחידים שיכולים לחדור ולפרק הסתיידויות במפרקים ורקמות עמוקות. מדובר בציוד גדול ויקר מאד והוא קיים בבית חולים אסף הרופא ומרפאות בודדות בארץ.

כיצד עובד טיפול גלי הלם?

אין צורך בהכנה מוקדמת לטיפול. בביקור הראשון מגיעים לרופא אשר עורך בדיקה ועיון בבדיקות לפיהם קובע את ההנחיות לטיפול. הטיפול מבוצע על ידי רופא, פיזיותרפיסט או טכנאי שעברו הסמכה לביצוע טיפולים בגלי הלם. אל המקום הכואב מוצמד חלקו של המכשיר ממנו נפלטים גלי ההלם ממכשיר הטיפול. כל טיפול נמשך בין חמש לעשרים דקות  או לפי יכולתו של המטופל, כאשר במהלכן מועברים כ-2,000 פולסים של גלי הלם בעצמה הנדרשת אל האזור המטופל לפי סוג הבעיה. גלי הלם חודרים לעומק רב ושוברים הסתיידויות במפרק הכתף, ברך, מרפק ועוד. בנוסף מפרקים גלי הלם שינויים ניווניים ברקמה- שריר, גיד או רצועה ומביאים להחלמה נכונה של פציעות וקרעים. ביכולתו של הטיפול למנוע התערבות פולשנית או ניתוח אורתופדי.

עד 80% החזרים לכל המבוטחים בביטוחי בריאות פרטיים בסעיף טיפול מחליף ניתוח!

טיפול בגלי הלם מונע ניתוחים אורתופדים

טיפול בגלי הלם זכה להצלחה גדולה בקרב ספורטאים ואנשים הסובלים מהסתידויות ושינויים ניווניים בקרמה ובמפרקים בזכות היותו טיפול חיצוני, לא פולשני המספק תוצאות בזמן קצר ללא כל התערבות כירורגית. כמעט כל אחד מעדיף פתרון לא פולשני לבעיה קיימת כיוון שככל שההליך יותר פולשני כך גוברת הסכנה למטופל- הרדמה כללית, זיהומים, נזק בלתי הפיך. פעולה חיצונית שיכולה לספק את התוצאות המיוחלות של פירוק ההסתיידויות, שיפור זרימת הדם למקום הפגוע וזירוז ההחלמה של הרקמה ללא התערבות פולשנית או ניתוח עדיפה לכל הדעות. הבעיות בהם ניתן לטפל באמצעות גלי הלם הן:

כתף קפואה והסתיידויות בכתף, דרבן בכף הרגל, דלקת בגיד אכילס וגידים אחרים בגוף, מרפק טניס, טריגר פינגר, שינויים ניווניים במפרק או ברקמה, החלמה נכונה מקרע ברצועה או בגיד ועוד.

יתרונות טיפול גלי הלם:

גלי הלם תוקפים את הגורם לכאב- שינויים ניווניים, פיברוטיים והסתיידויות ברקמת הגיד, הרצועה או במפרק- ומפרק אותם
מגביר את זרימת הדם במקום הפגוע ובכך מסייע להתחדשות מהירה של התאים ומזרז בצורה משמעותית את ההחלמה
גורם לירידה משמעותית ברמת הכאב- הסוף לכאבים כרוניים
משפר מידית את התנועה ותפקוד המפרק
טיפול ממוקד במקום הפגוע
אחוזי הצלחה גבוהים- במקרים רבים הטיפול מונע את הצורך בניתוח
טיפול חיצוני ולא פולשני ללא קרינה וללא תופעות לוואי

הצוות שלנו ילווה אותך עד לפתרון הבעיה

במרפאתנו יקבל אותך רופא אשר יערוך בדיקה ואבחנה מקיפה הכוללת אבחנה באולטרסאונד. במידה וכבר יש ברשותך אבחנה מאורתופד או הדמיות שבוצעו בעבר נא להביא אותן אתך לביקור- הרופא יעיין בהדמיות ולפי המידע יתאים את הטיפול וייתן הכוונות ונתונים המותאמים לך ולפציעתך באופן אישי לתחילת הטיפול בגלי הלם. הטיפול מתבצע לפי הנחיות הרופא מבחינת מיקום, זווית, עצמה ומספר הפולסים. בסיום הטיפול תתבצע ביקורת אצל הרופא על מנת לבדוק את אחוז ההצלחה. במטופלים מסוימים ניתן גם לשלב טיפולים שונים בו זמנית לפי הצורך.

צוות רופאים מומחה מהטובים בארץ
הפנייה לצילומי רנטגן והדמיות MRI
התחלת טיפול באופן מידי
החזרים של עד 80% מהעלויות על ידי חברות הביטוח לכל הטיפולים
הטיפולים מתבצעים בהנחיית הדמיית אולטרסאונד

המרכז לכירופרקטיקה מתקדמת

ד"ר אריה טויל- כירופרקט מומחה
ז'בוטינסקי 5 מרכז גירון רעננה קומה 1 חדר 108
טלפון: 09-7713349

פקס: 09-7713281
dratawil.clinic@gmail.com