ד"ר אריה טויל-שינה נכונה

ד"ר אריה טויל - סיבות לכאבי גב

ד"ר אריה טויל - כאבי גב

Doctor of chiropractic  כירופרקט

כירופרקט הוא דוקטור בעל תואר DC שלמד במשך 6 שנים במסלול ללימודי כירופרקטיקה שהוא תחום רפואי נוסף המקביל לתחומי רפואה אחרים.  תחום טיפולו של הכירופרקט הוא בעיות פונקציונאליות במערכת השלד, מומחיותו היא לאתר את הגורם לשיבוש בביומכניקה התקינה של הגוף ובאמצאות טיפול כירופרקטי להחזיר את המבנה לאיזון ביומכני. הכירופרקט מטפל בבעיות בעמוד השדרה, בעיות דיסק, יציבה ובעיות במפרקים ומחזיר את  מטופליו לתפקוד תקין.

 

המומחים ממליצים

כירופרקט – התואר והכישורים

הכירופרקט הוא דוקטור לכירופרקטיקה Doctor of Chiropractic. כירופרקטים בארצות הברית נחשבים לרופאים ממדרגה ראשונה  Primary Care physicians אליהם ניתן לפנות כגורם ראשון ברגע שישנה בעיה רפואית. הכירופרקט עובר מסלול לימודים של שש שנים המקביל בחלקו העיקרי למקצועות הנלמדים במסלול לרפואה כללית MD, לכן יש לו את הידע והכישורים הנדרשים להגיע לאבחנה מדויקת. במידה והבעיה ממנה סובל הפציינט אינה בתחום טיפולו כמו ממצאים חריגים בהדמיות לדוגמה: אבנים בכליות, גידולים או מחלות עצם, יש ביכולתו של הכירופרקט לזהות את הבעיה ולהפנות את הפציינט לגורם המתאים.

היכן לומדים להיות דוקטור לכירופרקטיקה?

לימודי כירופרקטיקה לתואר דוקטור לכירופרקטיקה ניתן ללמוד במדינות הבאות: ארה"ב, קנדה, מקסיקו, צרפת, ספרד, שוודיה וברזיל. מסלול הלימודים חייב לכלול לפחות 4200 שעות לימוד במהלך 4 שנים במתכונת מלאה. מתוכם לפחות 1000 שעות של הכשרה מעשית. בין המקצועות הנלמדים: כל מקצועות הכירופרקטיקה, אנטומיה, פיסיולוגיה, ביוכימיה, היסטולוגיה, אמבריולוגיה, בקטריולוגיה ווירולוגיה, פרזיטולוגיה, פתולוגיה, דיאגנוזה אורתופדית ונוירולוגית, אנדוקרינולוגיה, טוקסיקולוגיה קלינית, תיעוד קליני, פיענוח רדיולוגי, פיסיקה של רנטגן, תזונה קלינית, ארגונומיה ועוד.

סילבוס מלא ללימודי תואר דוקטור לכירופרקטיקה אוניברסיטת LIFE:
http://www.life.edu/academic-pages/chiropractic/chiropractic-curriculum/

09-7713349לשיחת יעוץ ללא התחייבות או לקביעת תור פנו אלינו בטלפון

כירופרקט מומחה ד"ר אריה טויל

  • נבחר לכירופרקט הטוב בישראל בשנת 2012 על ידי מעריב
  • תואר דוקטור לכירופרקטיקה DC אוניברסיטת Life אטלנטה ארה"ב
  • 20 שנות ניסיון
  • ספק למשרד הביטחון
  • מייעץ ומרצה לחברות, ארגונים ותכניות טלוויזיה

אודות ד״ר אריה טויל