ד"ר אריה טויל-שינה נכונה

ד"ר אריה טויל - סיבות לכאבי גב

ד"ר אריה טויל - כאבי גב

טיפול בפיברומיאלגיה

במרפאתנו ניתן לקבל מענה לסובלים מפיברומיאלגיה במספר דרכים יעילות מאד באמצעות זריקות טראומיל טבעיות בנקודות טריגר בשריר, כירופרקטיקה לטיפול בהשפעה של כאבי השרירים על המבנה ומיטת תרפיה A TRAC-DISTRAC   להרגעה, ריכוך וזירוז ההחלמה של השרירים. ניסיון רב בטיפול בסובלים מפיברומיאלגיה נותן לנו את הידע והיכולת להגיע לדרכי הטיפול היעילות ביותר. המטרה שלנו היא להביא להקלה משמעותית בסימפטומים, לשיפור התפקוד וחזרה לחיים פעילים.

המומחים ממליצים

 כירופרקטיקה – טיפול בבעיות גב וצוואר

טיפול בסימטומים של פיברומיאלגיה כאבי גב , צוואר וכאב ראש ממקור צווארי

לקביעת תור

מרפאת כאב – זריקות לשיכוך כאבים

להקלה מידית בכאבים חזקים וכאבי שרירים כרוני במקרים של פיברומיאלגיה

למידע נוסף | לקביעת תור

טיפול בתסמונת פיברומיאלגיה

המשמעות המילולית של פיברומיאלגיה היא כאב ברקמת החיבור ובשרירים. מדובר בכאב כרוני מפושט וברגישות עזה על פני מקומות רבים בגוף בצירוף עייפות. אנו מביאים מענה לסובלים מפיברומיאלגיה באמצעות זריקות טראומיל בנקודות טריגר בשריר. טראומיל הוא חומר טבעי ויעיל מאד לשחרור וריפוי שרירים ורקמה. בנוסף ניתן לשלב כירופרקטיקה לטיפול בהשפעה של הכאבים וכיווצי השרירים על המבנה ומיטת תרפיה A TRAC-DISTRAC  מעסה ומותחת להרגעה, ריכוך וזירוז ההחלמה של שרירים.

זריקות טראומיל- טיפול מצוין לסובלים מפיברומיאלגיה

טראומיל היא תרופה יעילה מאד בשל מספר גדול של נציגי הצומח הכלול בהרכבו:  אקונית, ארניקה כרייה, בתולת אילסר, בלדונה, קמומיל, אכניצאה סגול קלנדולה ועוד… טראומיל מורכב מחומרים טבעיים והשימוש בה הפך לנרחב מאד כיוון שנמצאה כיעילה ביותר בשיכוך כאבים, נוגדת דלקת ונפיחות, המוסטיק ואנטי- אקסודציה והיא מצוינת לטיפול בסובלים מכאבי שרירים ומתסמונת פיברומיאלגיה.

מרפאתנו היא מן הבודדות בארץ אשר מבצעות זריקות טראומיל. מדובר בתרכובת של חומרים צמחיים וטבעיים אשר יחד יוצרים תרופה שנמצא יעילה מאד לטיפול בכאבי שרירים יחד עם תכונות נוגדות דלקת המעודדות החלמה של פציעות בשריר. זריקות טראומיל הן מצוינות לטיפול בתסמינים של פיברומיאלגיה ושיפור איכות החיים של הסובלים ממנה.

איך זה עובד?

זריקת טראומיל היא אלטרנטיבה טבעית ומצוינת להקלה משמעותית בתסמינים של פיברומיאלגיה שנמשכים ברוב המקרים במשך שנים רבות. הטיפול יעיל במיוחד לכאב כרוני בצוואר, בגב ובגפיים. הזריקות מבוצעות על ידי צוות רופאים מקצועי ומיומן ומוזרקות אל נקודות טריגר בשריר באזורים הכאובים בגוף. החומרים משתחררים בשריר בצורה הדרגתית ומעניקים זמן ממושך של הקלה בכאבים ובדלקתיות, מעודדים החלמה וריכוך של הרקמה ומביאים לשיפור ההרגשה הכללית של הגוף. מספר הטיפולים ותדירותם מומלצות על ידי הרופא המטפל.


טיפול בפיברומיאלגיה באמצעות כירופרקטיקה ומיטת תרפיה A. TRAC-DISTRAC

ניתן לטפל בסימפטומים של תסמונת פיברומיאלגיה גם באמצעות טיפול כירופרקטי המביא לאיזון של מערכת השלד ועמוד השדרה בפרט. חלקים אלו של הגוף נתונים תחת לחץ מתמשך כתוצאה מכיווצי השרירים האופייניים לסובלים מפיברומיאלגיה. טיפול כירופרקטי יכול לתרום לשמירה על מבנה מאוזן ותקין ולטפל ביעילות בכאבי ראש ממקור צווארי. דרך נוספת יעילה לטיפול בתסמיני פיברומיאלגיה היא מיטת תרפיה A. TRAC-DISTRAC   בעלת פונקציות רבות של עיסוי, חום, מתיחה ועוד, אשר יכולה לסייע רבות לשחרור השרירים והמרצת זרימת הדם.

ניתן לשלב בין הטיפולים השונים על מנת להגיע לתוצאות מקסימליות בשיפור ההרגשה הכללית ואיכות החיים של המטופל.

אל תיתנו לפיברומיאלגיה לעצור אתכם!

בעזרת טיפול נכון ניתן להפחית את התסמינים של פיברומיאלגיה בצורה משמעותית. המטרה שלנו היא לעזור לאנשים הסובלים מהתסמונת לנהל את מצבם, להביא לשיפור משמעותי בהרגשתם הכללית ולסייע להם לחזור לחיים פעילים בכל התחומים- האישי, החברתי והמקצועי. ניסיון רב שנים מראה שאכן זה אפשרי ומעודד את הסובלים מן התסמונת לטפל בעצמם בצורה נכונה ולהגיע לשיפור ניכר בתפקוד היומיומי.

לקביעת תור יעוץ לחצו כאן או חייגו 09-7713349

צוות המרפאה

ד"ר אריה טויל DC – כירופרקט מומחה

 • תוארDoctor of Chiropractic (primary care physician) ארה"ב
 • מנהל המרכז לכירופרקטיקה וטיפול בכאב רעננה
 • נבחר לכירופרקט הטוב בישראל על ידי מעריב בשנת 2012
 • לשעבר מנהל מרפאה לכירופרקטיקה מצליחה- ניו יורק ארה"ב
 • ספק למשרד הביטחון, לשעבר יועץ ראשי לענייני כירופרקטיקה משרד הביטחון
 • מייעץ ומרצה לחברות, ארגונים ותכניות טלוויזיה

ד"ר רון בכר MD – דוקטור לרפואה Medical Doctor

 • רפואה שיקומית- רפואת ספורט
 • טראומה וכירורגיה דחופה- Surgery of Trauma
 • רפואה תעופתית- היחידה לרפואה ופיסיולוגיה אווירית
 • לשעבר רופא ראשי מג"ב משטרת ישראל
 • המרכז לכירופרקטיקה וטיפול בכאב- מרפאת כאב ורפואה תעופתית