ד"ר אריה טויל-שינה נכונה

ד"ר אריה טויל - סיבות לכאבי גב

ד"ר אריה טויל - כאבי גב

טיפול בצוואר תפוס

צוואר תפוס היא בעיה מטרידה אשר בדרך כלל תוקפת אנשים ללא אזהרה מוקדמת. האמת היא שכאשר אדם סובל מפעם לפעם מצוואר תפוס סימן שיש בעיה בביומכניקה של חוליות הצוואר. טיפול כירופרקטי הוא הפתרון הטבעי, הבטוח והיעיל ביותר לבעיות צוואר. כעבור מספר טיפולים תתחיל הדרך החדשה לחיים בטוחים יותר, ללא הפתעות לא נעימות ועם עמוד שדרה צווארי מאוזן ובריא יותר.

 

המומחים ממליצים

כירופרקטיקה – טיפול לא ניתוחי לבעיות צוואר

אבחון הגורם לצוואר תפוס והשבת המבנה לתפקוד תקין
לקביעת תור

מרפאת כאב – זריקות לשיכוך כאבים

להקלה מידית בכאבים חזקים

למידע נוסף | לקביעת תור

צוואר תפוס – האם באמת תוקף ככה פתאום?

צוואר תפוס היא תופעה שכיחה מאד בקרב נתח גדול מהאוכלוסייה. ברוב המקרים מדובר באירוע פתאומי ולא צפוי כאשר המציאות הפנימית היא שונה.

ישנם שינויים פנימיים עדינים במבנה עמוד שדרה צווארי שמתרחשים במשך הזמן כאשר המשפיעים העיקריים הם פעולות היום יום שלנו. עם השנים שינויים אלו הופכים לקבועים יותר ויותר עד שיום אחד המבנה יוצר תגובה. התגובה היא בדרך כלל התכווצות חזקה של השרירים בצוואר, כאב חריף והגבלת התנועה. במקרים יותר מתקדמים אנשים סובלים מצוואר תפוס וכאבי צוואר בשגרת חייהם והוא עלול לתקוף בכל בוקר או בעקבות כל תנועה מעט פתאומית של הצוואר. על מנת למנוע את המשך ההתדרדרות של המבנה צריך לנקוט בפעולה. ד"ר לכירופרקטיקה הוא היד המטפלת בבעיות צוואר וגב, עם מומחיות בביומכניקה ופעילות תקינה של עמוד השדרה. כאן תתחיל הדרך הבטוחה לחיים רגועים, ללא כאבים ובעיות צוואר.

צוואר תפוס וכאבי צוואר – כירופרקטיקה היא הטיפול המועדף

אנשים הסובלים מצוואר תפוס מפעם לפעם חושבים לרוב שהם נידונים לחיות עם התופעה המטרידה. ההיפך הוא הנכון וחשוב מאד לטפל בחוליות הצוואר ברגע שמופיעים סימפטומים כמו צוואר תפוס, כאבי צוואר, נוקשות באזור הצוואר והשכמות, קושי בתנועה של הצוואר לצדדים ועבודה ממושכת מול מחשב.

טיפול כירופרקטי הוא הטיפול האפקטיבי ביותר לטיפול בבעיות בצוואר וגב כיוון שד"ר לכירופרקטיקה מאתר ומטפל בשורש הבעיה שהיא בדרך כלל חוסר איזון במנח החוליות בעמוד שדרה צווארי. באמצעות טכניקות שונות ובליווי של צילומים מתאימים מחזיר הכירופרקט את החוליות למנח תקין וכך מחזיר את המבנה לאיזון ביומכני. התוצאה היא ירידה של חוסר הנוחות והכאב, צוואר משוחרר בעל טווח תנועה מלא.

מדוע כירופרקטיקה? מפני שבכירופרקטיקה מטפלים בשורש הבעיה

ישנן דרכים אחרות המנסות להקל על הסובלים מצוואר תפוס כמו עיסוי, שיאצו או כדורים למיניהם. החיסרון בהם הוא שהם אינם פותרים את הבעיה במבנה. כאשר כבר יש מצב של חוסר איזון בחוליות הצוואר לד"ר לכירופרקטיקה המומחיות והניסיון הנדרשים על מנת להזיז ולהחזיר את החוליות למצב תקין ומאוזן. כך שלמעשה אנו מקבלים את הטיפול המתאים ביותר, פתרון אמתי המטפל בשורש הבעיה הקיימת עם תוצאות ארוכות טווח ומניעה של בעיות צוואר עתידיות.

כיצד עובד הטיפול הכירופרקטי?

שלב 3

עמוד השדרה צווארי מתפקד בצורה מאוזנת יותר ותקינה וכך גם התפקוד העצבי. חל שיפור בזויות של עמוד השדרה ובבריאותו הכללית.

שלב 2

בעקבות הטיפול יש ירידה של הלחץ מחוליות של הצוואר, הדיסקים שבין החוליות ושורשי העצבים  והתחלה של תהליך ההחלמה.

שלב 1

ד"ר לכירופרקטיקה מחזיר בצורה מבוקרת את החוליות של עמוד השדרה צווארי למנח ולטווח תנועה תקינים וכך מחזיר את המבנה לאיזון ביומכני.

תופעות של צוואר תפוס אסור להזניח!

אתם כבר יודעים שצוואר תפוס לא מתרחש ללא סיבה ואם כך אז כנראה שכבר מתרחשים שינויים בזויות התקינות של עמוד שדרה צווארי ובמנח החוליות. בהעדר טיפול, במשך השנים קרוב לוודאי תחול המשך התדרדרות עד למצב של בלט או פריצת דיסק צווארי. לכן חשוב לטפל בסימפטומים של צוואר תפוס מוקדם ככל האפשר ולהבטיח עתיד ללא בעיות צוואר.

ד"ר לכירופרקטיקה יוכל לאתר ולטפל באפקטיביות בבעיה צווארית. ניסיון רב שנים ואלפי מטופלים מעידים על יעילותו של הטיפול ושל שיטתו של ד"ר אריה טויל בפרט אשר הוציאה אנשים רבים משגרה יום יומית של כאבי צוואר, צוואר תפוס בלט או פריצת דיסק צווארית. כעבור מספר טיפולים תתחיל הדרך החדשה לחיים בטוחים יותר, ללא הפתעות לא נעימות ועם עמוד שדרה צווארי מאוזן ובריא יותר.

לקביעת תור יעוץ לחצו כאן או חייגו 09-7713349

צוות המרפאה

ד"ר אריה טויל DC – כירופרקט מומחה

 • תוארDoctor of Chiropractic (primary care physician) ארה"ב
 • מנהל המרכז לכירופרקטיקה וטיפול בכאב רעננה
 • נבחר לכירופרקט הטוב בישראל על ידי מעריב בשנת 2012
 • לשעבר מנהל מרפאה לכירופרקטיקה מצליחה- ניו יורק ארה"ב
 • ספק למשרד הביטחון, לשעבר יועץ ראשי לענייני כירופרקטיקה משרד הביטחון
 • מייעץ ומרצה לחברות, ארגונים ותכניות טלוויזיה

ד"ר רון בכר MD – דוקטור לרפואה Medical Doctor

 • רפואה שיקומית- רפואת ספורט
 • טראומה וכירורגיה דחופה- Surgery of Trauma
 • רפואה תעופתית- היחידה לרפואה ופיסיולוגיה אווירית
 • לשעבר רופא ראשי מג"ב משטרת ישראל
 • המרכז לכירופרקטיקה וטיפול בכאב- מרפאת כאב ורפואה תעופתית

ד"ר דוד מנחם וייט DC – כירופרקט מומחה

 • תוארDoctor of Chiropractic (primary care physician) ארה"ב
 • ניהל מרפאה פרטית בבית שמש
 • לשעבר כירופרקט ראשי בחיל האוויר צה"ל
 • דוקטור לכירופרקטיקה במרכז לכירופרקטיקה וטיפול בכאב רעננה

אפרת וקנין- אסיסטנטית לרופא