ד"ר אריה טויל-שינה נכונה

ד"ר אריה טויל - סיבות לכאבי גב

ד"ר אריה טויל - כאבי גב

 טיפול בלט דיסק

במרפאתנו מטפלים בבלט דיסק באמצעות טיפול כירופרקטי בשיטתו המצליחה של ד"ר אריה טויל. שיעורי ההצלחה של הטיפול עומדים על מעל לתשעים אחוזים ובאמצעותו ניתן לבטל את הצורך בניתוח אורטופדי. טיפול כירופרקטי מביא לשיפור משמעותי בבלט דיסק גם במקרים של בלטים מרובים או לחץ עצבי משמעותי ומאפשר חזרה לשגרת חיים פעילים ללא סימפטומים וללא כאבים. במקרים של כאבים חזקים מאד ניתן לקבל במרפאת הכאב שלנו זריקות מאלחשות וטיפול תרופתי להקלה מידית ולאחר מכן לבצע טיפול כירופרקטי כפתרון לטווח ארוך ומניעה של ניתוח אורטופדי.

 

המומחים ממליצים

כירופרקטיקה – טיפול לא ניתוחי לבלט דיסק

החזרת חוליות למנח תקין והורדת הלחץ העצבי
לקביעת תור

מרפאת כאב – זריקות לשיכוך כאבים

להקלה מידית בכאבים חזקים

למידע נוסף | לקביעת תור

כירופרקטיקה היא פתרון בטוח ואפקטיבי יותר מכל שיטה אחרת בטיפול בבלט דיסק.

באמצעות טיפול כירופרקטי ניתן להגיע לשיפור משמעותי במצב של בלט דיסק (בקע) ולחיים ללא סימפטומים וללא כאבים. את התופעות הנלוות לבלט דיסק: כאבים חזקים באזור הבלט, כאב מקרין לגפיים, נימולים או חוסר תחושה ועוד, ניתן להפחית באופן משמעותי ואף להעלימם לגמרי. את תוצאות הטיפול המצוינות ניתן בדרך כלל לראות כעבור מספר טיפולים בלבד. טיפול כירופרקטי מתמקד בשורש הבעיה והכאב ולכן משמש כפתרון יעיל וארוך טווח, תוך הורדת הלחץ מהדיסק וירידה של הלחץ העצבי. כדאי לטפל בהקדם בבלט דיסק, מפני שהזנחה גורמת בדרך כלל להחמרה של הבעיה והיא נוטה לחזור ולהחמיר בכל פעם עד שמגיעים למצב של פריצת דיסק. ניתן למנוע בלט דיסק עם קבלת טיפול כירופרקטי מקדים ברגע שחשים בכאבי גב או בכאבי צוואר.

בלט דיסק  – החלמה ללא ניתוח עם טיפול כירופרקטי

טיפול כירופרקטי מהווה אלטרנטיבה מצוינת לניתוח במקרים של בלט דיסק. הטיפול מתמקד בשורש הבעיה והכאב ולכן משמש כפתרון יעיל וארוך טווח המאפשר חזרה לתפקוד מלא, תוך הורדת הלחץ מהדיסק וירידה של הלחץ העצבי. בזכות טיפול כירופרקטי יכולים אלפי אנשים שסבלו מפריצת דיסק להחלים ולנהל חיים פעילים ללא כאבים וללא ניתוח. אנו ממליצים להגיע למרפאה לטיפול בבלט דיסק מוקדם ככל האפשר על מנת לטפל בצורה נכונה ויסודית ולהבטיח תוצאות טיפול מצוינות.

טיפול כירופרקטי  לבלט דיסק ובקע – איך זה עובד?

ד"ר לכירופרקטיקה מחזיר בצורה מבוקרת את החוליות למנח תקין ולטווח תנועה תקינים. כתוצאה מהטיפול הכירופרקטי בבלט דיסק יורד הלחץ מהדיסק, יש אפשרות לג'ל הדיסק לסגת ולחזור למקומו וכך יורד גם הלחץ משורש העצב. תהליכים אלה מביאים להקלה מידית בכאב, מאפשרים למבנה ולפעילות העצבית לחזור לתפקד בצורה תקינה.

כיצד מתחילים?

במהלך הביקור הראשון נערכים בדיקה ואבחון יסודיים על ידי הרופא בשילוב של צילומי רנטגן והדמיות CT או MRI. לאחר בדיקת הממצאים יינתנו המלצות לטיפול אשר מותאמות באופן אישי למטופל ולפציעותיו על מנת להפיק את התוצאות הטובות ביותר.

 • במקרה בו כבר בוצעו למטופל בדיקות לפני מועד הביקור (אולטרסאונד \ רנטגן \ CT \ MRI \ צפיפות עצם וכד'…) יביא אותן אתו לפגישה.

טיפול כירופרקטי בבלט דיסק עדיף על ניתוח, מדוע?

ברוב המקרים טיפול כירופרקטי עדיף על ניתוח משום שהוא טיפול טבעי ובטוח המתקן בעיות בעמוד השדרה בהתמקדות בשורש הבעיה. אחוזי ההצלחה גבוהים מאד ועומדים על מעל ל% 90. לעומת זאת ניתוח אורתופדי הוא הליך כירורגי הכרוך בסכנות הרדמה כללית, חשיפה לזיהום ותוצאותיו אינן מובטחות. ניתוח לקיבוע חוליה, שאיבת דיסק או חיתוך של חלק מן הדיסק ברוב המקרים אינו מספק פתרון מלא לבעיה. הסיבה לכך היא שמנח החוליות וביומכניקה של עמוד השדרה נשארים במצב לא תקין לכן מטופל שעבר ניתוח עלול לסבול מפריצת דיסק חוזרת או נוספת באזור אחר בעמוד השדרה. הפניה לניתוח צריכה להתבצע רק במקרים בהם אין ברירה אלא לנתח. גם במקרים בהם קיבל מטופל המלצה לניתוח כדאי מאד להגיע ולהתייעץ.

בלט דיסק – לא כדאי להזניח!

כדאי לטפל בהקדם בבלט דיסק, מפני שהניסיון מלמד שכאשר מזניחים את הבעיה היא נוטה לחזור ולהחמיר עם הזמן. בלט דיסק הוא מצב בו הדיסק שבין שתי חוליות הלוחצות עליו מתחיל לבלוט החוצה. במקרה של התדרדרות נוספת והמשך לחץ על הדיסק עלולים להגיע לשלב הבא של הבעיה בו מעטפת הדיסק נקרעת והדיסק נפרץ. גם בשלבים אלו מומלץ לטפל באמצעות טיפול כירופרקטי אשר מחזיר את החוליות למנח תקין, מוריד את הלחץ מהדיסק הפרוץ, משפר את המרווח בין החוליות ומאפשר לג'ל של הדיסק לסגת כמה שניתן למקומו הרחק משורש העצב. בהחלט רצוי לטפל בבעיה בשלב הראשוני של בלט דיסק כאשר עדין אין קרע בדיסק עצמו וניתן להגיע להחלמה מלאה.

 

בלט דיסק – הפתרון הכירופרקטי לעומת הפתרון האורטופדי

מטופלים רבים מספרים שלאחר קבלת אבחנה של בלט דיסק אצל אורתופד לא הוצגה בפניהם דרך טיפול נאותה לבעיה מלבד מרשם לכדורים או זריקה אפידורלית על מנת להקל על הכאב. משמעות הגישה היא שצריך ללמוד לחיות עם הכאב עד שמגיעים לניתוח. כאשר מטופלים כאלה מגיעים למרפאה של ד"ר אריה טויל הם מופתעים לגלות את כמות האנשים הסובלים מאותה בעיה בדיוק אשר טופלו בעבר או מטופלים כעת על ידי הד"ר עם תוצאות טיפול מצוינות. כירופרקטיקה מציעה גישה אחרת לטיפול: הכירופרקט מטפל בשורש הבעיה של בלט הדיסק שהיא בעיה במבנה-  לחץ לא תקין המופעל על הדיסק על ידי החוליות שמעלו ומתחתיו. כאשר מטפלים בגורם לבלט מעניקים פתרון אמתי לבעיה קיימת ומתקבלות התוצאות הטובות ביותר.

לקביעת תור יעוץ לחצו כאן או חייגו 09-7713349

סבלתי מכאבי גב וגילו לי שני בלטי דיסק חמורים. נוירוכירורג ד"ר דוידוביץ' הפנה אותי לד"ר אריה טויל ואני מאד שמח שהגעתי אליו כי היום אני כבר מרגיש מצוין- עובד, רץ, עושה ספורט… תודה לד"ר טויל- אין כמוהו!

לאון בן דוד

סבלתי מבלט דיסק צווארי. הגעתי לד"ר אריה טויל וכבר מהטיפול הרביעי הרגשתי את הכאב עובר. השירות פה מעולה ואני ממליץ בחום.

יוסי גאולי

צוות המרפאה

ד"ר אריה טויל DC – כירופרקט מומחה

 • תוארDoctor of Chiropractic (primary care physician) ארה"ב
 • מנהל המרכז לכירופרקטיקה וטיפול בכאב רעננה
 • נבחר לכירופרקט הטוב בישראל על ידי מעריב בשנת 2012
 • לשעבר מנהל מרפאה לכירופרקטיקה מצליחה- ניו יורק ארה"ב
 • ספק למשרד הביטחון, לשעבר יועץ ראשי לענייני כירופרקטיקה משרד הביטחון
 • מייעץ ומרצה לחברות, ארגונים ותכניות טלוויזיה

ד"ר רון בכר MD – דוקטור לרפואה Medical Doctor

 • רפואה שיקומית- רפואת ספורט
 • טראומה וכירורגיה דחופה- Surgery of Trauma
 • רפואה תעופתית- היחידה לרפואה ופיסיולוגיה אווירית
 • לשעבר רופא ראשי מג"ב משטרת ישראל
 • המרכז לכירופרקטיקה וטיפול בכאב- מרפאת כאב ורפואה תעופתית

ד"ר ג'פרי טנצמן DC- כירופרקט מומחה

 • תואר Doctor of Chiropractic (primary care physician)
 • למעלה מ40 שנות ניסיון טיפול בארה"ב וישראל
 • לשעבר מנהל מרפאה מצליחה בארה"ב
 • הכשרה נוספת בטיפול בפציעות ספורט וכאב הנגרם מנקודות טריגר ופעילות לא תקינה של מפרקים

ד"ר גונן חבה MD – דוקטור לרפואה Medical Doctor

 • מומחה בכירורגיה אורתופדית, קרסול וכף רגל
 • מנתח בכיר במערך האורתופדי בביה”ח מאיר
 • התמחות נוספות ברפואת ספורט, הזרקות פלסמה וחומרים אנטי דלקתיים למפרקים תחת סונר ושיקום
 • חבר באיגוד האורתופדי הישראלי, באיגוד לחברת כף רגל וקרסול הישראלית, באיגוד כף רגל וקרסול האירופאי EFAS ובאיגוד הבינלואמי לרפואה זעיר פולשנית של כף רגל וקרסול וארטרוסוקפיות קרסול