בניית מדרסים ביומכניים

במרפאה אנו בונים מדרסים ביומכניים באיכות גבוהה ויכולת התאמה מהמדויקות ביותר. כל הנתונים נמדדים על ידי דוקטור לכירופרקטיקה שעורך אבחון ובדיקה של היציבה הכללית של הגוף, כפות הרגליים  ובעיות מהן סובל הפציינט וכך יש ביכולתו למנף את יכולת המדרס למקסימום: בתיקון בעיות בכף הרגל, בעיות ביציבה, בעיות בדריכה ועוד.

שיטת ההטבעה – בניית מדרסים בהתאמה אישית לצרכי המטופל

המדרסים נבנים בשיטת הטבעה בה יש שימוש בדמות תלת ממדית שנוצרת על ידי הטבעה של הרגל בתבניות נושאות משקל מיוחדות. לפי דמות זו ניתן ליצור מדרס המותאם באופן אישי ומדויק לכף הרגל ולצרכיו של הפציינט.

תפקידם של מדרסים בטיפול בבעיות בכף הרגל

תפקידם של מדרסים לתקן בעיות במבנה של כפות הרגליים ובעיות בדריכה כגון- קריסת קשתות, פלטפוס, פיזור משקל לא תקין, נטייה פנימה או החוצה של כף הרגל בעת הדריכה, מנח לא תקין של אצבעות כף הרגל , דורבן, אורך רגליים לא שווה, בעיות במפרק הקרסול, הברך והאגן, בעיות גב תחתון, בעיות ביציבה ועוד. מדרסים עוזרים לנו לשפר ולשמור על ביומכניקה תקינה של העצמות והמפרקים השונים בכף הרגל ושל היציבה של הגוף כולו. במקרים קשים מאד ניתן למנוע התדרדרות נוספת של הבעיה וברוב המקרים ניתן להגיע לשיפור משמעותי ואף להחלמה מלאה.

 

סוגי המדרסים והתוספות למדרסים:

מדרסים ביומכניים קשיחים

מדרסים ביומכניים עם בולם זעזועים

מדרסים ביומכניים קשיח דק במיוחד מתאים לנעלים אלגנטיות ונעלי נשים

מדרסים ביומכניים בעלי ציפוי טבעי מיוחד למניעת הזעת יתר

מדרסים ביומכניים לחיילים ולספורטאים עם התאמות מיוחדות

מדרסים ביומכניים עם פיזור לחצים

 

 מדרסים תורמים ליציבה נכונה של הגוף כולו

כאשר ישנה נפילה של הקשתות בכף הרגל, ישנה השפעה מידית על מפרקי הקרסול, הברכיים, האגן ועמוד השדרה. לכן תיקון של בעיות בכפות הרגליים משפיעה על היציבה של הגוף כולו. באמצעות מדרסים ניתן למנוע את ההתפתחות וההתדרדרות של בעיות גב ומפרקים, להקל משמעותית על כאבי רגליים, כפות רגליים, כאבי גב ולשפר את היציבה. כל גופך ייהנה מיתרונותיו של בסיס נכון ויציב.