ד"ר אריה טויל-שינה נכונה

ד"ר אריה טויל - סיבות לכאבי גב

ד"ר אריה טויל - כאבי גב

טיפול בכאבי גב אחרי הריון ולידה

כאבי גב אחרי הריון נפוצים מאד בקרב יולדות והם מאפילים על תקופה יפה זו בחיי האישה בה היא צריכה לתפקד במיטבה. בכאבי הגב ניתן לטפל באמצעות טיפול כירופרקטי שהוא טיפול טבעי ובטוח המספק תוצאות מצוינות וארוכות טווח. שיטתו הייחודית של ד"ר אריה טויל זוכה לשיעורי הצלחה גבוהים מאד בטיפול בכאבי גב אחרי היריון ולידה ותפסה תאוצה לאור הצלחתה. בכירופרקטיקה המטרה היא לאתר את הגורם לכאבי הגב בעמוד השדרה והחזרת המבנה לאיזון ביומכני ופעילות תקינה. כך ניתן לחזור לחיים פעילים וללא כאבים אחרי היריון.

 

הפתרון לכאבי גב אחרי הריון

כאבי גב לאחר הריון הם תופעה שכיחה מאד והם מתרחשים בעקבות השינוי המהיר במשקל האם וביציבה של גופה במהלך ההיריון. כירופרקטיקה היא הדרך המתאימה ביותר לטיפול בכאבי גב. הטיפול הוא בשורש הבעיה שהיא בדרך כלל שינויים במנח החוליות. שינויים אלה נגרמים בעקבות העומס הפיסי על עמוד השדרה והגוף בתקופת ההיריון ובמהלך הלידה עצמה. טיפול כירופרקטי הוא טבעי, בטוח ויעיל מאד ומתבצע בצורה ידנית. ד"ר לכירופרקטיקה הוא רופא בעל תוארDC  בעל ידע נרחב בתהליכים המתרחשים בגוף האישה במהלך ההיריון  ועל השפעתם על המבנה שלה: עמוד השדרה, הרצועות והגידים זרימת הדם ושינויים הורמונאליים. לכירופרקט הידע והניסיון לאתר את הגורם לכאבי הגב בכל מקרה אינדיבידואלי, לטפל בו באמצעות טיפול כירופרקטי ולהחזיר את המבנה לתפקוד תקין.

לקביעת תור יעוץ לחצו כאן או חייגו 09-7713349

המומחים ממליצים

במקרה של כאבי גב אחרי הריון כדאי שתטפלי בעצמך מיד אחרי ההחלמה מהלידה

נשים כה רבות סובלות מכאבי גב מתמשכים אחרי הריון וממשיכות לסחוב ליקויים בתפקוד של עמוד השדרה שנים אחרי הלידה. אל תתני לכאבי הגב לחבל בתקופה יפה זו בחייך. טיפול כירופרקטי יכול לפתור את הבעיה בזריזות וביעילות. הזנחה של כאבי הגב וחוסר טיפול בבעיות שנוצרות בעמוד השדרה גורמים ברוב המקרים לכאבי גב חוזרים שמחמירים עם הזמן. לכן, כדאי לטפל בהם במהירות בשלב ראשוני זה, לחסוך סבל וכאב, לקבל תוצאות טיפול מצוינות ולהגיע להחלמה מלאה.

 כאבי גב אחרי הריון ולידה – מה הם הגורמים?

הגורמים לכאבי גב אחרי הריון ולידה הם בעיקר שינויים גדולים ומהירים במשקל האם וביציבה שלה כתוצאה מהבטן הגדלה במהלך ההיריון משבוע לשבוע. השינויים ההורמונליים אחראיים גם לריכוך הגידים והרצועות באגן כחלק מהשינויים הנדרשים בגוף להריון וללידה.

גורם נוסף עלול להיות הזריקה האפידורלית הפופולרית המתקבלת בזמן הלידה למטרת שיכוך הכאב. נשים רבות מתלוננות על כאב באזור הזריקה לזמן ממושך.

בימים הראשונים לאחר הלידה נשיאת התינוק והנקה שהן תנועות ותנוחות חדשות לגופה של האם הטרייה עלולים גם הם לגרום לכאבי גב וכאבי צוואר קשים.

כיצד עובד טיפול כירופרקטי בכאבי גב אחרי הריון?

ראשית מבצע הכירופרקט בדיקה מקיפה לצורך אבחנה מדויקת של שורש הבעיה ונעזר גם בצילומי רנטגן ביומכניים בעת הצורך. לאחר מכן ניתן לעבור להתחיל בטיפול שבנוי משלושה שלבים:

שלב 3

עמוד השדרה מאוזן ומתפקד בצורה טובה יותר וכך גם התפקוד העצבי. יש ירידה נכרת ברמת הכאב וחל שיפור בזויות של עמוד השדרה ובבריאותו הכללית.

שלב 2

בעקבות הטיפול יש ירידה של לחץ מהחוליות, הדיסקים שבין החוליות ושורשי העצבים היוצאים מפתחים בין החוליות והתחלה של תהליך ההחלמה.

שלב 1

ד"ר לכירופרקטיקה מחזיר בצורה מבוקרת ועדינה את החוליות של עמוד השדרה למנח ולטווח תנועה תקינים וכך מחזיר את המבנה לאיזון ביומכני.

טיפול כירופרקטי בכאבי גב אחרי הריון – התוצאות מדברות בעד עצמן

לטיפול כירופרקטי תוצאות מצוינות וארוכות טווח והשפעה נפלאה על בריאות המבנה ותפקודו ועל הבריאות הכללית של הגוף. כיוון שטיפול כירופרקטי מתמקד בשורש הבעיה והכאב הוא משמש כפתרון יעיל וארוך טווח לכאבי גב ומאפשר לך כאמא טרייה לתפקד במיטבך בתקופה מיוחדת זו בחייך. שיטתו הייחודית של ד"ר אריה טויל זוכה לשיעורי הצלחה גבוהים מאד בטיפול בבעיות גב ותפסה תאוצה לאור הצלחתה. ניסיון רב שנים בטיפול בנשים אחרי הריון מעידים על יעילותו של הטיפול ושל שיטתו של ד"ר אריה טויל בפרט אשר הוציאה נשים רבות מחיים עם כאבי גב וכיום הן מנהלות חיים פעילים ובריאים ללא כאבים.

צוות המרפאה

ד"ר אריה טויל DC – כירופרקט מומחה

 • תוארDoctor of Chiropractic (primary care physician) ארה"ב
 • מנהל המרכז לכירופרקטיקה וטיפול בכאב רעננה
 • נבחר לכירופרקט הטוב בישראל על ידי מעריב בשנת 2012
 • לשעבר מנהל מרפאה לכירופרקטיקה מצליחה- ניו יורק ארה"ב
 • ספק למשרד הביטחון, לשעבר יועץ ראשי לענייני כירופרקטיקה משרד הביטחון
 • מייעץ ומרצה לחברות, ארגונים ותכניות טלוויזיה

ד"ר רון בכר MD – דוקטור לרפואה Medical Doctor

 • רפואה שיקומית- רפואת ספורט
 • טראומה וכירורגיה דחופה- Surgery of Trauma
 • רפואה תעופתית- היחידה לרפואה ופיסיולוגיה אווירית
 • לשעבר רופא ראשי מג"ב משטרת ישראל
 • המרכז לכירופרקטיקה וטיפול בכאב- מרפאת כאב ורפואה תעופתית

ד"ר ג'פרי טנצמן DC- כירופרקט מומחה

 • תואר Doctor of Chiropractic (primary care physician)
 • למעלה מ40 שנות ניסיון טיפול בארה"ב וישראל
 • לשעבר מנהל מרפאה מצליחה בארה"ב
 • הכשרה נוספת בטיפול בפציעות ספורט וכאב הנגרם מנקודות טריגר ופעילות לא תקינה של מפרקים

ד"ר גונן חבה MD – דוקטור לרפואה Medical Doctor

 • מומחה בכירורגיה אורתופדית, קרסול וכף רגל
 • מנתח בכיר במערך האורתופדי בביה”ח מאיר
 • התמחות נוספות ברפואת ספורט, הזרקות פלסמה וחומרים אנטי דלקתיים למפרקים תחת סונר ושיקום
 • חבר באיגוד האורתופדי הישראלי, באיגוד לחברת כף רגל וקרסול הישראלית, באיגוד כף רגל וקרסול האירופאי EFAS ובאיגוד הבינלואמי לרפואה זעיר פולשנית של כף רגל וקרסול וארטרוסוקפיות קרסול