ד"ר אריה טויל-שינה נכונה

ד"ר אריה טויל - סיבות לכאבי גב

ד"ר אריה טויל - כאבי גב

טיפול בכאב ראש ומגרנה ממקור צווארי

כאבי ראש ממקור צווארי הם תופעה מטרידה ומגבילה אשר גורמת לסובלים ממנה להיות תלויים במשככי כאבים על מנת לתפקד. באמצעות כירופרקטיקה ניתן לטפל בשורש הבעיה בכאבי ראש ומגרנות ממקור צווארי ביעילות מוכחת. הטיפול הוא טבעי ובטוח ומתבצע על ידי דוקטור לכירופרקטיקה אשר מחזיר את עמוד שדרה צווארי לאיזון ביומכני. כיון שהטיפול מתמקד בגורם לבעיה התוצאות מצוינות וארוכות טווח.

המומחים ממליצים

מגרנה וכאב ראש ממקור צווארי – למה לצפות?

במקרים של כאבי ראש ומגרנה הרופא הכללי בדרך כלל אינו בודק לעומק את מקור כאבי הראש של מטופל וירשום לו כדורים לשכוך הכאב להקלה זמנית. במקרים של כאבי ראש חזקים מאד או חוזרים ישלח המטופל בדרך כלל לבדיקת דם לגילוי חוסר איזון הורמונאלי או לבדיקת MRI ראש על מנת לשלול מצב של גידול או הפרעה אחרת באזור הראש או במוח. הגורם הצווארי כלל אינו נבדק ואנשים רבים מתלוננים על העובדה שלא נמצא דבר חריג בבדיקות שבוצעו להם והם עדין ממשיכים לסבול מכאבי הראש הכרוניים ללא כל אבחנה או הצעה יעילה לטיפול מלבד משככי כאבים. כירופרקטיקה נותנת מענה לכל אותם אנשים הסובלים מכאבי ראש ומגרנות ממקור צווארי ומטפלת באופן יסודי ויעיל בשורש הבעיה. רק באמצעות אבחון על ידי כירופרקט ניתן לקבוע אם אכן מדובר בכאבי ראש ממקור צווארי. טיפול כירופרקטי הוא טבעי, יעיל ולא פולשני וכיוון שהוא מתמקד בגורם לבעיה תוצאות הטיפול מרשימות וארוכות טווח.

מהו הגורם למגרנה וכאב ראש ממקור צווארי ?

כאבי צוואר ממקור צווארי הם כאבי ראש הנגרמים מלחץ עצבי כתוצאה משיבוש בביומכניקה של עמוד שדרה צווארי. עמוד השדרה הוא מבנה מורכב ולו איזון ביומכני וזוויות וקימורים טבעיים. ברגע שיש שינויים בקימורים הטבעיים של עמוד השדרה או שיבוש במנח החוליות של עמוד השדרה הוא יוצא מאיזון. ישנם גורמים רבים העלולים להיות הסיבה לשיבושים אלו לדוגמה: עבודה ממושכת מול מחשב, צליפת שוט עקב תאונת דרכים ויציבה לא נכונה שעלולים לגרום לחוסר נוחות וכאבים ואף להחמיר ולהתפתח לבלט או פריצת דיסק. במקרים אלו החוליות והדיסקים גורמים ללחץ לא תקין על שורשי העצבים שיוצאים מבין חוליות הצוואר ומעצבבים את הראש, השכמות והזרועות עד לקצות האצבעות. סימפטומים של לחץ עצבי זה הם בדרך כלל כאבי ראש חזקים וחוזרים, סחרחורות ונימולים או כאב מקרין אל הזרועות.

טיפול כירופרקטי במגרנה וכאב ראש ממקור צווארי

איך עובד הטיפול?

ד"ר לכירופרקטיקה מחזיר בצורה עדינה ומבוקרת את החוליות של עמוד השדרה צווארי למנח תקין וכך מחזיר את המבנה לאיזון ביומכני. בעקבות הטיפול יש ירידה של הלחץ מהחוליות, הדיסקים שבין החוליות ושורשי העצבים היוצאים מפתחים בין החוליות והתחלה של תהליך החלמה. כתוצאה מהטיפול מתקבל עמוד השדרה צווארי מאוזן המתפקד בצורה טובה יותר ושיפור בתפקוד העצבי עם ירידה נכרת ברמת הכאב ושאר הסימפטומים.

כיצד מתחילים?

במהלך הביקור הראשון נערכים בדיקה ואבחון יסודיים על ידי הרופא בשילוב של צילומי רנטגן והדמיות CT או MRI. לאחר בדיקת הממצאים יינתנו המלצות לטיפול אשר מותאמות באופן אישי למטופל ולמצבו על מנת להפיק את התוצאות הטובות ביותר.

 • במקרה בו כבר בוצעו למטופל בדיקות לפני מועד הביקור (אולטרסאונד \ רנטגן \ CT \ MRI \ EMG \ צפיפות עצם וכד'…) יביא אותן אתו לפגישה.

טיפול כירופרקטי במגרנה וכאבי ראש ממקור צווארי – התוצאות מצוינות

בשונה משיטות טיפול אחרות שמנסות רק להגיע להקלה רגעית בכאב, בכירופרקטיקה מטפלים ביעילות בשורש הבעיה של כאבי ראש ממקור צווארי וניתן להגיע להחלמה מלאה. ניסיון רב שנים ואלפי מטופלים מעידים על יעילותו של הטיפול ושל שיטתו של ד"ר אריה טויל בפרט אשר הוציאה אנשים רבים משגרה יום יומית של כאבי ראש ומגרנות ממקור צווארי וכיום מנהלים חיים פעילים ללא כאבי ראש וללא הגבלות.

לקביעת תור יעוץ לחצו כאן או חייגו 09-7713349

"ד"ר אריה טויל עשה לי נס והחזיר אותי לחיים ויש לי רק להודות לו"

אברהם יהודה

סבלתי מכאבי צוואר וכאבי ראש נוראיים כל יום. חייתי על משככי כאבים, פיזיותרפיה ועיסוי רפואי לא עזרו לי והאורתופד שלי המליץ על ניתוח שלא רציתי לעשות. אני שמחה מאד שהגעתי לד"ר אריה טויל- זה הדבר הטוב ביותר שיכולתי לעשות

אתי מזרחי

סבלתי מכאבי ראש חזקים. הגעתי לד"ר אריה טויל וכעבור 10 טיפולים הכאבים נעלמו. ממליץ מאד!

אבנר דמארי

צוות המרפאה

ד"ר אריה טויל DC – כירופרקט מומחה

 • תוארDoctor of Chiropractic (primary care physician) ארה"ב
 • מנהל המרכז לכירופרקטיקה וטיפול בכאב רעננה
 • נבחר לכירופרקט הטוב בישראל על ידי מעריב בשנת 2012
 • לשעבר מנהל מרפאה לכירופרקטיקה מצליחה- ניו יורק ארה"ב
 • ספק למשרד הביטחון, לשעבר יועץ ראשי לענייני כירופרקטיקה משרד הביטחון
 • מייעץ ומרצה לחברות, ארגונים ותכניות טלוויזיה

ד"ר רון בכר MD – דוקטור לרפואה Medical Doctor

 • רפואה שיקומית- רפואת ספורט
 • טראומה וכירורגיה דחופה- Surgery of Trauma
 • רפואה תעופתית- היחידה לרפואה ופיסיולוגיה אווירית
 • לשעבר רופא ראשי מג"ב משטרת ישראל
 • המרכז לכירופרקטיקה וטיפול בכאב- מרפאת כאב ורפואה תעופתית

ד"ר ג'פרי טנצמן DC- כירופרקט מומחה

 • תואר Doctor of Chiropractic (primary care physician)
 • למעלה מ40 שנות ניסיון טיפול בארה"ב וישראל
 • לשעבר מנהל מרפאה מצליחה בארה"ב
 • הכשרה נוספת בטיפול בפציעות ספורט וכאב הנגרם מנקודות טריגר ופעילות לא תקינה של מפרקים

ד"ר גונן חבה MD – דוקטור לרפואה Medical Doctor

 • מומחה בכירורגיה אורתופדית, קרסול וכף רגל
 • מנתח בכיר במערך האורתופדי בביה”ח מאיר
 • התמחות נוספות ברפואת ספורט, הזרקות פלסמה וחומרים אנטי דלקתיים למפרקים תחת סונר ושיקום
 • חבר באיגוד האורתופדי הישראלי, באיגוד לחברת כף רגל וקרסול הישראלית, באיגוד כף רגל וקרסול האירופאי EFAS ובאיגוד הבינלואמי לרפואה זעיר פולשנית של כף רגל וקרסול וארטרוסוקפיות קרסול