ד"ר אריה טויל-שינה נכונה

ד"ר אריה טויל - סיבות לכאבי גב

ד"ר אריה טויל - כאבי גב

טיפול בפריצת דיסק

במרפאתנו מטפלים בפריצת דיסק באמצעות טיפול כירופרקטי בשיטתו המצליחה של ד"ר אריה טויל. שיעורי ההצלחה של הטיפול עומדים על מעל לתשעים אחוזים ובאמצעותו ניתן לבטל את הצורך בניתוח אורטופדי. במקרים של כאבים חזקים מאד ניתן לקבל זריקות להקלה מידית במרפאת הכאב ולאחר מכן לבצע טיפול כירופרקטי כפתרון לטווח ארוך ומניעה של ניתוחטיפול כירופרקטי מביא לשיפור משמעותי בפריצת דיסק גם במקרים של פריצות מרובות או לחץ עצבי משמעותי ומאפשר חזרה לשגרת החיים.  בזכות טיפול כירופרקטי יכולים אלפי אנשים שסבלו מפריצת דיסק להחלים ולנהל חיים פעילים ללא כאבים וללא ניתוח.

המומחים ממליצים

כירופרקטיקה – טיפול לא ניתוחי לפריצת דיסק

החזרת חוליות למנח תקין והורדת הלחץ העצבי

לקביעת תור

מרפאת כאב – זריקות לשיכוך כאבים

להקלה מידית בכאבים חזקים

למידע נוסף | לקביעת תור

פריצת דיסק – החלמה ללא ניתוח עם טיפול כירופרקטי

באמצעות טיפול כירופרקטי ניתן להגיע לשיפור משמעותי במצב של פריצת דיסק ולחיים ללא סימפטומים וללא כאבים. את התופעות הנלוות לפריצת דיסק (כאבים חזקים באזור הפריצה, כאב מקרין לגפיים, נימולים או חוסר תחושה, הגבלת טווח התנועה ועוד ) ניתן להפחית באופן משמעותי ואף להעלימם לגמרי. את תוצאות הטיפול המצוינות ניתן לראות בבדיקות MRI משוות שבוצעו לפני ואחרי סדרת טיפולים. כדאי לטפל בהקדם בפריצת דיסק, מפני שהניסיון מלמד שכאשר מזניחים את הבעיה היא נוטה לחזור ולהחמיר עם הזמן.

טיפול כירופרקטי לפריצת דיסק – איך זה עובד?

ד"ר לכירופרקטיקה מחזיר בצורה מבוקרת את החוליות למנח תקין ולטווח תנועה תקינים. כתוצאה מהטיפול הכירופרקטי בפריצת דיסק יורד הלחץ מהדיסק, יש אפשרות לג'ל הדיסק לסגת ולחזור למקומו וכך יורד גם הלחץ משורש העצב. תהליכים אלה מביאים להקלה מידית בכאב, מאפשרים למבנה ולפעילות העצבית לחזור לתפקד בצורה תקינה.

כיצד מתחילים?

במהלך הביקור הראשון נערכים בדיקה ואבחון יסודיים על ידי הרופא בשילוב של צילומי רנטגן והדמיות CT או MRI. לאחר בדיקת הממצאים יינתנו המלצות לטיפול אשר מותאמות באופן אישי למטופל ולפציעותיו על מנת להפיק את התוצאות הטובות ביותר.

 • במקרה בו כבר בוצעו למטופל בדיקות לפני מועד הביקור (אולטרסאונד \ רנטגן \ CT \ MRI \ צפיפות עצם וכד'…) יביא אותן אתו לפגישה.

פריצת דיסק – הפתרון הכירופרקטי לעומת הפתרון האורתופדי

מטופלים רבים מספרים שלאחר קבלת אבחנה של פריצת דיסק אצל אורתופד לא הוצגה בפניהם דרך טיפול נאותה לבעיה. בדרך כלל ניתן מרשם לכדורים להקלה על הכאב או הפנייה לפיזיותרפיה שמצוינת לטיפול בבעיות רקמה אך לא מתאימה לבעיות במנח חוליות בעמוד השדרה. משמעות הגישה היא שצריך ללמוד לחיות עם הכאב עד שמגיעים לניתוח. הגישה הזו גורמת לא אחת לתחושת ייאוש בקרב הסובלים מפריצת דיסק. כאשר מטופלים כאלה מגיעים למרפאתנו הם מופתעים לגלות את כמות האנשים הסובלים מאותה בעיה בדיוק אשר טופלו בעבר או מטופלים היום בידי הצוות שלנו וזוכים לאחוזי הצלחה של מעלה מתשעים אחוזים. כירופרקטיקה מציעה גישה אחרת לטיפול: הכירופרקט מטפל בשורש הבעיה של פריצת הדיסק שהיא בעיה במבנה- לחץ לא תקין המופעל על הדיסק על ידי החוליות שמעלו ומתחתיו. כאשר מטפלים בגורם לפריצה מעניקים פתרון אמתי ומדויק לבעיה הקיימת ומקבלים תוצאות טיפול מצוינות.


ברוב המקרים של פריצות דיסק טיפול כירופרקטי עדיף על ניתוח. מדוע?

טיפול כירופרקטי מהווה אלטרנטיבה מצוינת לניתוח במקרים של פריצת דיסק. טיפול כירופרקטי מתמקד בשורש הבעיה והכאב ולכן משמש כפתרון יעיל וארוך טווח המאפשר חזרה לתפקוד מלא, תוך הורדת הלחץ מהדיסק וירידה של הלחץ העצבי. לעומת זאת ניתוח הוא הליך בלתי הפיך שחושף את המנותח לסכנות של הרדמה מלאה או זיהום אפשרי ואין לדעת את טיב תוצאותיו. ניסיון רב שנים ואלפי מטופלים מעידים על יעילותו של הטיפול ושל שיטתו של ד"ר אריה טויל בפרט אשר הוציאה אנשים רבים מהצורך בניתוח וכיום מנהלים חיים פעילים וחסרי כאבים.

כירופרקטיקה היא הפתרון היעיל והבטוח ביותר לטיפול בפריצת דיסק ובסימפטומים המלווים אליו. אנו ממליצים להגיע למרפאה לטיפול בפריצת דיסק מוקדם ככל האפשר על מנת להבטיח תוצאות טיפול מצוינות ולהחזיר את החיים למסלול.

לקביעת תור יעוץ לחצו כאן או חייגו 09-7713349

סבלד"ר אריה טויל נתן לי את הביטחון לא לעשות שוב ניתוח שאיבת דיסק ואני שמחה שהקשבתי לו!

סימה יעקובי

אני אחות בבי"ח איכילוב, קיבלתי אבחנה של שלוש פריצות דיסק וסבלתי מכאבים מקרינים לרגל ימין. הגעתי לד"ר אריה טויל בעקבות המלצה והיום לאחר חודש וחצי של טיפול אין לי כאבים בכלל והרגל מתפקדת מצוין! ממליצה בחום!

אורטל כהן

סבלתי מפריצת דיסק ולא יכולתי לעמוד על הרגליים. מהפרופסורים קיבלתי המלצה לניתוח. הגעתי לד"ר אריה טויל והוא אמר לי "אין לך מה לדאוג" ובתוך חודש וחצי של טיפול הוא העמיד אותי על הרגליים וחזרתי לעצמי

אסנת כהן

סבלתי מפריצת דיסק ב אל 4 אל 5 והייתי חצי נכה. האורטופדים אמרו לי חד משמעית שאני צריך ניתוח והומלץ לי לא להגיע לכירופרקט! בכל זאת הגעתי לד"ר אריה טויל והיו אני הולך ומתפקד והכל בלי ניתוח. ישר כח! אוהבים אותך.

מוטי ירקוני

צוות המרפאה

ד"ר אריה טויל DC – כירופרקט מומחה

 • תוארDoctor of Chiropractic (primary care physician) ארה"ב
 • מנהל המרכז לכירופרקטיקה וטיפול בכאב רעננה
 • נבחר לכירופרקט הטוב בישראל על ידי מעריב בשנת 2012
 • לשעבר מנהל מרפאה לכירופרקטיקה מצליחה- ניו יורק ארה"ב
 • ספק למשרד הביטחון, לשעבר יועץ ראשי לענייני כירופרקטיקה משרד הביטחון
 • מייעץ ומרצה לחברות, ארגונים ותכניות טלוויזיה

ד"ר רון בכר MD – דוקטור לרפואה Medical Doctor

 • רפואה שיקומית- רפואת ספורט
 • טראומה וכירורגיה דחופה- Surgery of Trauma
 • רפואה תעופתית- היחידה לרפואה ופיסיולוגיה אווירית
 • לשעבר רופא ראשי מג"ב משטרת ישראל
 • המרכז לכירופרקטיקה וטיפול בכאב- מרפאת כאב ורפואה תעופתית

דר אלן אלבז MD דוקטור לרפואה Medical Doctor

 • מומחה בכירורגיה אורתופדית בארה"ב ובקנדה
 • חבר באקדמיה לכירורגיה אורתופדית האמריקנית וחבר באגוד הרופאים המנתחים בקנדה
 • בעל הסמכה נוספת ברפואת ספורט – Orthopedic Sports Medicine
 • ייסד ושותף בהקמת ביה"ח הפרטי Advanced Orthopedics and Sports Medicine
 • מומחה בעל שם עולמי בתחום אורתופדיה רגנרטיבית וחומרים אורתוביולוגים