שחיקת סחוס, קרע בכתף, דלקת בגיד, קרע במיניסקוס

טויל מדיקל סנטר

פתרונות מתקדמים לבעיות אורתופדיות ללא ניתוח

זריקות פי-אר-פי למפרק, חומצה היאלורונית, אדיפוס, גלי הלם ועוד.

מרפאתנו מתמחה בטיפולים לשחיקת סחוס בברך, שחיקת סחוס באגן, קרע במיניסקוס, מרפק טניס, דלקת בגיד, קרע בכתף, כתף קפואה, נקע בקרסול, תסמונת תעלה קרפאלית, דלקת מפרקים ארטריטיס, דלקת מפרקים ניוונית אוסטאוארטריטיס, דלקת מפרקים שגרונית, דלקת במפרקי כף היד, בורסיטיס, בעיות בכך הרגל, דורבן, גיד אכילס ועוד, בידי צוות מהטובים בארץ.

המלצות הרופאים

פרופ' רפאל חירותי

מומחה לרפואה פיזיקלית ושיקום

מי שמחפש פתרון יעיל לבעיות גב ודיסק, רוצה להימנע מניתוח או לפחות לדחות אותו- אני ממליץ

פרופ' רפי קרסו

מומחה בנוירולוגיה וטיפול בכאב

הטיפול הייחודי והיעיל של ד"ר טויל הביא לתוצאות מצוינות ובתוך זמן קצר הוא החזיר אותי לתפקוד מלא

הטיפולים שלנו

טיפול המאיץ את תהליכי הריפוי בפגיעות רקמה- קרעים ומתיחה של גיד, רצועה או שריר ותהליכים ניווניים ברקמה ובמפרקים כמו קרע במיניסקוס, קרע בכתף, שחיקת סחוס בברך ועוד.
נחשבת אחת מאבני הבניין של הסחוס, משפרת סיכוך המפרק ואנטי דלקתית. מתאימה לטיפול בדלקת מפרקים ושינויים ניווניים בסחוס ובמפרק.
תאים המופקים מרקמת שומן בעלי יכולת ריפוי ובנייה מחדש של רקמות שונות. מתאים לטיפול בשחיקת סחוס חמורה או שחיקה במפרקים מרובים.
גלי הלם המאפשרים פירוק של הסתיידויות וזרימת דם מוגברת לעידוד והאצה של תהליך ההחלמה במקרים של כתף קפואה, הסתיידויות, דרבן בכף הרגל ועוד.

ניתן למנוע ניתוחים אורתופדים ואף לקבל תוצאות טובות יותר!

הניסיון מראה שברוב המקרים לא חייב להגיע לשולחן הניתוחים. ניתן להגיע לתוצאות מצויינות באמצעות טיפולים מתקדמים ושיתוף פעולה נכון של הצוות המטפל במקרים של פציעות וקרעים ברצועות כמו קרע בכתף, קרע בברך, קרע במיניסקוס – טיפול בדלקתיות וזירוז החלמת הרקמה. במקרים של דלקות מפרקים ושחיקת סחוס כתוצאה מבעיות פונקציונאליות במרפק או שינויים ניווניים במפרק – סיכוך של המפרק, שיפור תנועתיות וירידה משמעותית בכאב.
ד"ר אייל מורג


רדיאולוג מומחה ברדיולוגיה אבחנתית ורדיולוגיה פולשנית

תחום התמחותו כולל ביצוע פעולות זעיר פולשניות מונחות דימות ופענוח הדמיות CT, MRI, רנטגן ואולטרסאונד. לשעבר מנהל מחלקה בבי"ח הוליוק מסצ'וסטס ארה"ב, מנהל מערך דימות בי"ח אסותא אשדוד ומנהל מערך דימות בי"ח MERCY באוהיו ארה"ב. "שמעתי רבות על המרפאה מרופאים בתחום ושמחתי להצטרף לצוות"האורתופד אמר לך דבר אחד, הפיזיותרפיסט דבר אחר ואורתופד מומחה דבר שונה לגמרי? אצלנו זה אחרת.


אנו מאמינים במודל חדשני- צוות מרפאה המורכב מרופא מומחה, רדיאולוג מומחה, ד"ר לכירופרקטיקה, פיזיותרפיסט, טיפול בכאב וצוות מקצועי- העובדים יחד ובתיאום. למתן רפואה ברמה אחרת! טיפול ברמה הגבוהה ביותר והגעה לתוצאות הטובות ביותר. ביצוע בדיקות אבחנתיות מיידיות- רנטגן, US, MRI. מטרתנו היא הגעה לייעדים ושיפור איכות חייו של המטופל באמצעות טיפולים מונעי ניתוח או בניתוח אורטופדי ללא המתנה של חודשים.צוות רופאים מומחה מהטובים בארץ


הפנייה לצילומי רנטגן והדמיות MRI


התחלת טיפול באופן מידי


החזרים של עד 80% מהעלויות על ידי חברות הביטוח לכל הטיפולים


הטיפולים מתבצעים בהנחיית הדמיית אולטרסאונד


המרכז לכירופרקטיקה מתקדמת

ד"ר אריה טויל- כירופרקט מומחה
ז'בוטינסקי 5 מרכז גירון רעננה קומה 1 חדר 108
טלפון: 09-7713349

פקס: 09-7713281
dratawil.clinic@gmail.com