ד"ר אריה טויל-שינה נכונה

ד"ר אריה טויל - סיבות לכאבי גב

ד"ר אריה טויל - כאבי גב

טיפול בצוואר תפוס

צוואר תפוס מעיד ברוב המקרים על בעיה בביומכניקה של עמוד שדרה צווארי. אנו מעניקים מענה לבעיות צוואר באמצעות כירופרקטיקה וזריקות מאלחשות כאב. טיפול כירופרקטי מקצועי נותן את המענה הנכון לתיקון בעיות במנח החוליות ויחזיר את המבנה לתפקוד תקין. במקרים של כאבים חזקים מאד ניתן לבצע זריקה מאלחשת להקלה מידית בכאב ולאחר מכן לקבל טיפול כירופרקטי לפתרון הבעיה לטווח ארוך ומניעת חזרתה שוב. כאן מתחילה הדרך לחיים רגועים ללא כאבים והפתעות לא נעימות.

 

המומחים ממליצים

כירופרקטיקה – טיפול לא ניתוחי לבעיות צוואר

אבחון הגורם לצוואר תפוס והשבת המבנה לתפקוד תקין
לקביעת תור

מרפאת כאב – זריקות לשיכוך כאבים

להקלה מידית בכאבים חזקים

למידע נוסף | לקביעת תור

צוואר תפוס – האם באמת תוקף ככה פתאום?

צוואר תפוס היא תופעה שכיחה מאד בקרב נתח גדול מהאוכלוסייה. ברוב צוואר תפוס היא תופעה שכיחה מאד בקרב אנשים בגילים שונים. ברוב המקרים מדובר באירוע פתאומי ולא צפוי כאשר המציאות הפנימית היא שונה. ישנם שינויים פנימיים עדינים במבנה עמוד שדרה צווארי שמתרחשים במשך הזמן כאשר המשפיעים העיקריים הם פעולות היום יום שלנו. עם השנים שינויים אלו הופכים לקבועים יותר ויותר עד שיום אחד המבנה יוצר תגובה. התגובה היא בדרך כלל התכווצות חזקה של השרירים בצוואר, כאב חריף והגבלת התנועה. במקרים מתקדמים אנשים סובלים מצוואר תפוס וכאבי צוואר באופן קבוע והוא עלול לתקוף בכל בוקר או בעקבות כל תנועה של הצוואר. במהלך תפיסה חזקה של הצוואר ומצב אקוטי ניתן לקבל זריקה להקלה מידית בכאב. על מנת למנוע התדרדרות נוספת של המבנה צריך להחזירו לאיזון ביומכני ותפקוד תקין.ד"ר לכירופרקטיקה  הוא היד המטפלת בבעיות צוואר וגב, עם מומחיות בביומכניקה ופעילות תקינה של עמוד השדרה. כאן תתחיל הדרך הבטוחה לחיים רגועים, ללא כאבים והפתעות לא נעימות.

צוואר תפוס – זריקות מאלחשות להקלה בכאב חזק

זריקה מאלחשת היא אלטרנטיבה טובה מאד להקלה מידית בכאבים חזקים ואקוטיים במקרים של צוואר תפוס. הזריקות מבוצעות על ידי צוות רופאים מקצועי ומיומן שעורך בדיקה ומעיין בהיסטוריה הרפואית של המטופל ולאחר מכן מחליט מהו החומר המתאים ביותר להזרקה. החומרים משתחררים בשריר בצורה הדרגתית ומעניקים זמן ממושך של הקלה בכאבים ובדלקתיות ומביאים לשיפור בהרגשה הכללית של הגוף. מספר הטיפולים ותדירותם מומלצים על ידי הרופא המטפל.

טיפול כירופרקטי פתרון מעמיק לצוואר תפוס

אנשים הסובלים מצוואר תפוס מפעם לפעם חושבים שהם נידונים לחיות עם התופעה המטרידה. ההיפך הוא הנכון וחשוב מאד לטפל בחוליות הצוואר ברגע שמופיעים סימפטומים כמו צוואר תפוס, כאבי צוואר, נוקשות באזור הצוואר והשכמות, קושי לטראלי בתנועה של הצוואר ועבודה ממושכת מול מחשב.

איך זה עובד?

ד"ר לכירופרקטיקה מחזיר בצורה מבוקרת את החוליות למנח תקין ולטווח תנועה תקינים. כתוצאה מהטיפול הכירופרקטי בצוואר תפוס יורד הלחץ מהמבנה,

מהדיסק ומשורש העצב, שחרור וריכוך של הרקמה וירידה בדלקתיות. תהליכים אלה מביאים להקלה מידית בכאב ומאפשרים למבנה  לחזור לתפקד בצורה תקינה. התוצאה המתקבלת היא ירידה בכאב ועמוד שדרה צווארי מאוזן יותר עם טווח תנועה מלא.

כיצד מתחילים?

במהלך הביקור הראשון נערכים בדיקה ואבחון יסודיים על ידי הרופא בשילוב של צילומי רנטגן או והדמיות CT או MRI. לאחר בדיקת הממצאים יינתנו המלצות לטיפול אשר מותאמות באופן אישי למטופל ולפציעותיו על מנת להפיק את התוצאות הטובות ביותר.

צוואר תפוס אסור להזניח!

אתם כבר יודעים שצוואר תפוס לא מתרחש ללא סיבה. ברוב המקרים הגורם הוא שינויים בזויות התקינות של עמוד שדרה צווארי ובמנח החוליות. בהעדר טיפול, במשך השנים עלולה להתרחש התדרדרות נוספת של מצבו של עמוד שדרה צווארי עד להיווצרות של בלט  דיסק, פריצת דיסק  וגלישה של חוליה. לכן חשוב לטפל בסימפטומים של צוואר תפוס מוקדם ככל האפשר ולהבטיח עתיד ללא בעיות צוואר.

ד"ר לכירופרקטיקה יוכל לאבחן ולטפל באפקטיביות בבעיות של צוואר תפוס. ניסיון רב שנים ואלפי מטופלים מעידים על יעילותו של הטיפול ושל שיטתו של ד"ר אריה טויל בפרט אשר הוציאה אנשים רבים משגרה יום יומית של צוואר תפוס ובעיות צוואר. כעבור מספר טיפולים תתחיל הדרך החדשה לחיים בטוחים יותר, ללא הפתעות לא נעימות ועם עמוד שדרה צווארי מאוזן ובריא יותר.ד"ר לכירופרקטיקה יוכל לאתר ולטפל באפקטיביות בבעיה צווארית. ניסיון רב שנים ואלפי מטופלים מעידים על יעילותו של הטיפול ושל שיטתו של ד"ר אריה טויל בפרט אשר הוציאה אנשים רבים משגרה יום יומית של כאבי צוואר, צוואר תפוס בלט או פריצת דיסק צווארית. כעבור מספר טיפולים תתחיל הדרך החדשה לחיים בטוחים יותר, ללא הפתעות לא נעימות ועם עמוד שדרה צווארי מאוזן ובריא יותר.

לקביעת תור יעוץ לחצו כאן או חייגו 09-7713349

"ד"ר אריה טויל עשה לי נס והחזיר אותי לחיים ויש לי רק להודות לו"

אברהם יהודה

הציעו לי את הטיפול ובהתחלה מאד חששתי אך להפתעתי הטיפול היה מאד יעיל והיום אני כבר כמעט 100%

יעקב קורן

סבלתי מכאבי צוואר וכתפיים, התייעצתי עם מספר רופאים בכירים בתחום דרכם הגעתי לד"ר אריה טויל, ממליצה בחום!

ענת ויזן

סבלתי מבעיות בצוואר ובמרפאת כאב נתנו לי רק משככי כאבים. ניסיתי גם כירופרקט שלא עזר לי. הגעתי לד"ר אריה טויל ובזכות הטיפול שלו היום אני מרגיש הרבה יותר טוב!

בני לוזון

סבלתי מכאבי צוואר וכאבי ראש נוראיים כל יום. חייתי על משככי כאבים, פיזיותרפיה ועיסוי רפואי לא עזרו לי והאורתופד שלי המליץ על ניתוח שלא רציתי לעשות. אני שמחה מאד שהגעתי לד"ר אריה טויל- זה הדבר הטוב ביותר שיכולתי לעשות

אתי מזרחי

צוות המרפאה

ד"ר אריה טויל DC – כירופרקט מומחה

 • תוארDoctor of Chiropractic (primary care physician) ארה"ב
 • מנהל המרכז לכירופרקטיקה וטיפול בכאב רעננה
 • נבחר לכירופרקט הטוב בישראל על ידי מעריב בשנת 2012
 • לשעבר מנהל מרפאה לכירופרקטיקה מצליחה- ניו יורק ארה"ב
 • ספק למשרד הביטחון, לשעבר יועץ ראשי לענייני כירופרקטיקה משרד הביטחון
 • מייעץ ומרצה לחברות, ארגונים ותכניות טלוויזיה

ד"ר רון בכר MD – דוקטור לרפואה Medical Doctor

 • רפואה שיקומית- רפואת ספורט
 • טראומה וכירורגיה דחופה- Surgery of Trauma
 • רפואה תעופתית- היחידה לרפואה ופיסיולוגיה אווירית
 • לשעבר רופא ראשי מג"ב משטרת ישראל
 • המרכז לכירופרקטיקה וטיפול בכאב- מרפאת כאב ורפואה תעופתית

ד"ר ג'פרי טנצמן DC- כירופרקט מומחה

 • תואר Doctor of Chiropractic (primary care physician)
 • למעלה מ40 שנות ניסיון טיפול בארה"ב וישראל
 • לשעבר מנהל מרפאה מצליחה בארה"ב
 • הכשרה נוספת בטיפול בפציעות ספורט וכאב הנגרם מנקודות טריגר ופעילות לא תקינה של מפרקים

ד"ר גונן חבה MD – דוקטור לרפואה Medical Doctor

 • מומחה בכירורגיה אורתופדית, קרסול וכף רגל
 • מנתח בכיר במערך האורתופדי בביה”ח מאיר
 • התמחות נוספות ברפואת ספורט, הזרקות פלסמה וחומרים אנטי דלקתיים למפרקים תחת סונר ושיקום
 • חבר באיגוד האורתופדי הישראלי, באיגוד לחברת כף רגל וקרסול הישראלית, באיגוד כף רגל וקרסול האירופאי EFAS ובאיגוד הבינלואמי לרפואה זעיר פולשנית של כף רגל וקרסול וארטרוסוקפיות קרסול