ד"ר אריה טויל-שינה נכונה

ד"ר אריה טויל - סיבות לכאבי גב

ד"ר אריה טויל - כאבי גב

טיפול כירופרקטי

טיפול כירופרקטי הוא הטיפול המתאים והבטוח ביותר לבעיות בעמוד השדרה ומפרקים הנגרמות לרוב משיבוש ביומכניקה של המבנה: כאבי גב, כאבי צוואר, בלט דיסק, פריצת דיסק, צליפת שוט, בעיות ביציבה, עקמת, בעיות במפרקים ופציעות ספורט ועוד. לאחר אבחון מלא של הבעיה מחזיר הכירופרקט את המבנה לאיזון ביומכני באמצעות טיפול כירופרקטי. הטיפול מתמקד בשורש הבעיה, והוא אפקטיבי, בטוח ולא פולשני. שיטתו הייחודית של ד"ר אריה טויל הוכיחה את עצמה לאורך השנים באלפי מטופלים עם תוצאות מרשימות.

 

המומחים ממליצים

למי מתאים טיפול כירופרקטי?

הטיפול מתאים לאנשים הסובלים מבעיות גב, בלט או פריצת דיסק, בעיות מפרקים ובעיות ביציבה בכל הגילים. לנשים הסובלות מכאבי גב אחרי לידה. לתינוקות וילדים הסובלים מנטייה של הראש לצד אחד, עקמת ובעיות ביציבה. כיוון שהטיפול מתבצע ידנית יכול הכירופרקט להתאים את הטיפול באופן אישי ומדויק לפציינט שנמצא מולו: לגילו, למצבו ולבעיה ממנה הוא סובל. כמובן שחשוב לציין את חשיבותו של טיפול מניעתי לכל אחד ואחת, לשמירה על בריאות עמוד השדרה לאורך החיים. טיפול כירופרקטי בעמוד שדרה צווארי אינו מתאים לאנשים הסובלים מהסתיידויות בעורקי הצוואר.

מהו טיפול כירופרקטי וכיצד הוא עובד?

טיפול כירופרקטי הוא טיפול המתבצע על ידי דוקטור לכירופרקטיקה שרכש במהלך לימודיו ידע מלא באנטומיה ופיסיולוגיה של האדם ומיומן בהנעה של מרכיבים שונים במבנה השלד שספגו שיבוש ביומכני כתוצאה מגורמים שונים. באמצעות הטיפול ניתן להחזיר את אותם מרכיבים במבנה למקומם התקין וכך לפתור בעיות פיסיולוגיות רבות הנגרמות מחוסר איזון ביומכני. אפקטיביות הטיפול גבוהה מאד כיוון שהוא מתמקד בטיפול בשורש הבעיה- שהיא ליקוי בביומכניקה. טיפול כירופרקטי מתבצע לרוב באופן ידני ולעתים מלווה במכשור במהלכו מחזיר הכירופרקט את המבנה לאיזון באמצעות טכניקות כירופרקטיות שונות.

באיזה סוגים של בעיות מטפלים באמצעות טיפול כירופרקטי?

באמצעות טיפול כירופרקטי ניתן לטפל במגוון של בעיות בעמוד שדרה, מפרקים ובעיות רקמה אשר נגרמו כתוצאה שיבוש בביומכניקה של הגוף. לדוגמה: כאבי גב וצוואר, בלט ופריצת דיסק (בקע), בעיות יציבה ועקמת, בעיות ברכיים, בעיות בכף הרגל ועוד.

בעיות שנגרמו כתוצאה מפציעה או חבלה וגרמו לחוסר איזון ביומכני במבנה. לדוגמה: צליפת שוט וכאבי גב כתוצאה מתאונת דרכים, פציעות ספורט, כאבים גב ומפרקים כתוצאה מנפילה או חבלה וגם כאבי גב אחרי הריון ולידה.

בעיות של לחץ עצבי הנגרם כתוצאה מאחת או יותר מהבעיות הנ"ל.

בכל אחת מן הבעיות הללו ניתן באמצעות אבחון מדויק של הבעיה וטיפול כירופרקטי מתאים להחזיר את המבנה לאיזון ביומכני, להביא לשיפור משמעותי, למנוע את הצורך בניתוח ואף להגיע להחלמה מלאה.

כיצד מתבצעים אבחון וטיפול כירופרקטי ראשון?

שאלון- ראשית ממלא הפציינט את פרטיו האישיים וממלא שאלון היסטוריה רפואית.

בדיקה ואבחון- הד"ר מבצע בדיקה ואבחון כירופרקטים.

בדיקות-  הכירופרקט בוחן את הצילומים וההדמיות שבידי המטופל או מפנה את המטופל לבדיקות במידת הצורך: אולטרסאונד, צילום רנטגן, CT או MRI.

דיאגנוזה והמלצות- ברגע שקיבל הכירופרקט תמונת מצב מלאה ומדויקת באמצעות הבדיקה וההדמיות, הוא נותן הסבר למטופל לגבי מצבו הכללי, מצב הפציעה והמלצותיו לטיפול.

הטיפול-  מתבצע טיפול ראשון. הטיפול הראשוני הוא עדין ומטרתו להתחיל את התיקון ולהעניק לפציינט הקלה בכאב.

 • משך זמן ותדירות הטיפול הם אינדיבידואלים לפציינט ולמצבו. בנוסף לטיפול עצמו נותן הד"ר המלצות על דרכים לשיפור היציבה.

טיפול כירופרקטי בשורש הבעיה מפיק את התוצאות הטובות ביותר

אנשים הסובלים מבעיות גב ומפרקים מקבלים בדרך כלל מענה לבעיה מהם הם סובלים בצורת זריקה או משככי כאבים אשר אינם מטפלים בבעיה הקיימת במבנה ומשמשים בעיקר להקלה זמנית בכאב עד לצורך בניתוח אורתופדי. לעומת זאת טיפול כירופרקטי מעניק מענה אמתי ומטפל בשורש הבעיה ולא רק בסימפטומים שלה ולכן אחוזי ההצלחה של הטיפול גבוהים והתוצאות מצוינות. ניסיון רב שנים ואלפי מטופלים מעידים על יעילותו של הטיפול ושל שיטתו הייחודית של ד"ר אריה טויל בפרט אשר הוציאה אנשים רבים משגרה של חוסר נוחות וכאב לניהול חיים פעילים ללא כאבים וללא ניתוח אחרי תופעות כמו פריצת דיסק, צוואר תפוס, בלט דיסק ועוד..

לקביעת תור יעוץ לחצו כאן או חייגו 09-7713349

צוות המרפאה

ד"ר אריה טויל DC – כירופרקט מומחה

 • תוארDoctor of Chiropractic (primary care physician) ארה"ב
 • מנהל המרכז לכירופרקטיקה וטיפול בכאב רעננה
 • נבחר לכירופרקט הטוב בישראל על ידי מעריב בשנת 2012
 • לשעבר מנהל מרפאה לכירופרקטיקה מצליחה- ניו יורק ארה"ב
 • ספק למשרד הביטחון, לשעבר יועץ ראשי לענייני כירופרקטיקה משרד הביטחון
 • מייעץ ומרצה לחברות, ארגונים ותכניות טלוויזיה

ד"ר רון בכר MD – דוקטור לרפואה Medical Doctor

 • רפואה שיקומית- רפואת ספורט
 • טראומה וכירורגיה דחופה- Surgery of Trauma
 • רפואה תעופתית- היחידה לרפואה ופיסיולוגיה אווירית
 • לשעבר רופא ראשי מג"ב משטרת ישראל
 • המרכז לכירופרקטיקה וטיפול בכאב- מרפאת כאב ורפואה תעופתית

ד"ר ג'פרי טנצמן DC- כירופרקט מומחה

 • תואר Doctor of Chiropractic (primary care physician)
 • למעלה מ40 שנות ניסיון טיפול בארה"ב וישראל
 • לשעבר מנהל מרפאה מצליחה בארה"ב
 • הכשרה נוספת בטיפול בפציעות ספורט וכאב הנגרם מנקודות טריגר ופעילות לא תקינה של מפרקים

ד"ר גונן חבה MD – דוקטור לרפואה Medical Doctor

 • מומחה בכירורגיה אורתופדית, קרסול וכף רגל
 • מנתח בכיר במערך האורתופדי בביה”ח מאיר
 • התמחות נוספות ברפואת ספורט, הזרקות פלסמה וחומרים אנטי דלקתיים למפרקים תחת סונר ושיקום
 • חבר באיגוד האורתופדי הישראלי, באיגוד לחברת כף רגל וקרסול הישראלית, באיגוד כף רגל וקרסול האירופאי EFAS ובאיגוד הבינלואמי לרפואה זעיר פולשנית של כף רגל וקרסול וארטרוסוקפיות קרסול