עיסוי רפואי לטיפול בבעיות ברקמה וזירוז החלמה מפציעות גב ומפרקים

במרפאתנו ניתן לקבל עיסוי רפואי בליווי הוראות מדוקטור לכירופרקטיקה. העיסויים מתבצעים במרפאה על ידי מעסה מקצועית ובעלת ניסיון בעבודה עם מטופלים בעלי פציעות גב, מפרקים ופציעות רקמה שונות. במקרים אלו ניתן לערוך עיסוי שיקומי ולשלב אותו עם טיפול כירופרקטי. שילוב זה מקנה טיפול כירופרקטי בשורש הבעיה במבנה וגם עיסוי להקלה מידית לרקמה העוטפת ולזירוז ההחלמה. עיסוי תורם רבות גם להפגת מתחים, לרוגע וגם להנאה בלבד.

סוגי העיסויים:

עיסוי שוודי

עיסוי שיקומי לסובלים מבעיות גב ומפרקים

עיסוי רקמות עמוק

מהם יתרונות העיסוי?

עיסוי מקל מאד במקרים של כאבי שרירים, שרירים "תפוסים" ומיגרנות: כאשר הגוף נתון בלחצים, שרירים באזורים שונים במבנה נוטים להתכווץ. תופעת כאבי שרירים ושרירים "תפוסים" היא תופעה שכיחה ביותר. לחץ נפשי, מתחים, עומס פיסי, אימוץ השריר יתר על המידה או בצורה לא נכונה מהווים כולם גורמים אפשריים לבעיה זו. גם במקרים של פציעות גב או מפרקים- יתכווצו השרירים סביב לאזור הפציעה

עיסוי מזרז החלמה של פציעות שריר, גב ומפרקים: בעת פציעה שרירים נוטים להתכווץ על מנת לקבע את המקום. משך זמן התופעה ממספר דקות ועד מספר שבועות ויותר. במקרים של התכווצות חזקה מאד או מתמשכת עלול להיגרם נזק לשריר. ולכן מומלץ לטפל בתופעה זו באמצעות עיסוי מקצועי על מנת למנוע או להקל בצורה משמעותית על כיווץ השריר, וחוסר הנוחות והכאבים הנלווים.

שיפור זרימת הדם וזירוז החלמה: כמו כן בזמן עיסוי ניתן גם לגרום לשיפור של זרימת הדם לאזור נתון. במקרים של נזק ברקמה, שרירים, גידים ואפילו בעצמות זרימת דם טובה מזרזת את תהליך ההחלמה.

עיסוי תורם משמעותית להורדת רמות של לחץ ומתח נפשי ואפילו חרדה ודיכאון: מחקרים רבים מראים שלעיסוי השפעה חיובית מאד על הגוף. עיסוי מהנה ומרגיע מקל מאד במקרים של כאבי גב, צוואר תפוס ומיגרנות, תורם להורדת לחץ הדם ומוריד את רמת ההורמון קורטיזול- אשר נמצא בדם במצבים של לחץ וסטרס.

עיסוי ממריץ את זרימת הדם: עיסוי גורם לזרימת דם מוגברת בכל הגוף ולכך יתרונות רבים: הגברת זרימת הדם תורמת להחלמה מהירה יותר של פציעות בשריר, רקמה ועצם. זרימת דם מוגברת מייעלת את היכולת של התאים לסילוק של רעלים מהגוף וגם את יכולת הניקוז של המערכת הלימפתית. זרימת דם טובה תורמת לבריאות העור ולמראה עור קורן.